החזון שלכם הוא העבודה שלנו יש לכם רעיון שאתם רוצים לממש? חולמים לפתח פרויקט מיוחד או אולי רוצים לתרום למטרה ספציפית? בארגון קשר אנו תמיד שמחים לשמוע על הרעיונות, היוזמות והחלומות שלכם, בקשר למשפחות לילדים עם מוגבלויות ומחכים לפנייתכם בדרך להפיכת החזון למציאות בשטח.
איזה סכום תרצה לתרום?
 • יותר מידע להורים
  במרכז המידע של קשר אנו מעניקים מדי יום ייעוץ וליווי לאלפי משפחות לילדים עם מוגבלויות. לצורך כך הכשרנו צוות מקצועי של מתנדבים, העושה שימוש במאגר מידע נגיש ומפורט. המאגר מורכב מאלפי פריטי מידע בנושאי זכויות, שירותים, מסגרות ופעילויות, מוגש במתכונת דו-לשונית של עברית וערבית ומתעדכן על בסיס יומי. עזרו לנו להרחיב, לדייק ולהגדיל את המאגר ולהכשיר עוד מתנדבים, שילוו את בני המשפחות שפונים אלינו במהלך השנה.
 • פרויקטים לימודיים
  ארגון קשר יוזם לאורך השנה קשת רחבה של תכניות, קורסים, סדנאות והרצאות, המציידים הורים לילדים עם מוגבלות בארגז כלים לחיים- במציאות החדשה אלינו נכנסו. כדי שנוכל ליזום יותר ולהציע את מרבית הפעילויות ללא תשלום, אנו זקוקים לעזרתכם – כך נוכל להציע להורים לחבור, ללמוד, ולצמוח בתוך ההורות המיוחדת ולסייע האחד לשני ממקום של ערבות הדדית עמוקה.
 • ייעוץ משפטי
  המשפחות שלנו עייפות ממאבקים בלתי פוסקים ומהתמודדות עם הבירוקרטיה הישראלית, המקשה לקבל מה שמגיע בזכות לילדים שלנו. כדי להקל על הדרך, כדי שזכויות יתממשו וכדי הילדים יקבלו את הדרוש עבורם, אנו מעניקים בקשר יעוץ משפטי חינמי, המתמחה בתחום. התרומה שלכם עוזרת לנו להרחיב את שעות הייעוץ ומאפשרת לעוד משפחות ליהנות מליווי משפטי חינם במקרה הצורך.
 • הורים בונים קהילה
  במהלך השנים למדנו כי קהילה היא כלי מרכזי בהתמודדות עם אתגרי המשפחה המיוחדת. מסיבה זו אנו מפעילים עשרות תכניות לפיתוח קהילות מקומיות בישראל, היוצרות מקום חם ותומך, שמבוסס על ערבות הדדית והבנה מלאה בדרך לקידום מענים לילדים ולמשפחות מיוחדות. נשמח להשתמש בתרומתכם כדי לנטוע יתד נוסף במפת הקהילות הענפה של קשר, כשבזכותכם עוד משפחה מיוחדת תוכל ליהנות מיתרונות הקהילה האזורית ועוד ילד עם מוגבלויות יוכל לפגוש חברים חדשים ליד הבית.
באיזה אופן תרצה לשלם?

 מעגלים לטובה

 

בעזרת עיגול לטובה מעגלים לארגון קשר כל חודש לטובה ומאפשרים לנו להפוך לכוח גדול ועוצמה חברתית בשטח. הסכום המקובל לתרומה עומד עד 4 ₪ בלבד, כך שכל אחד יכול להרשות לעצמו לעזור וביחד אנו נהנים מתמיכה לאורך כל השנה. להצטרפות

חשוב שתדעו

 

בישראל חיות 330,000 משפחות לילדים עם מוגבלות. ארגון קשר הוא היחידי שמסייע למשפחה להתמודד עם האתגרים שעולים בגידול ילד או ילדה עם צרכים מיוחדים. אנו פועלים ללא כוונת רווח, כמלכ"ר מוכר ומתקיימים בעיקר מתרומות. זאת לצד הענקת שירותים לכלל האוכלוסיית המשפחות המיוחדות בישראל – בהתאמה וברגישות התרבותית הנדרשת.

 

האם התרומה מוכרת לצרכי מס?

 

כל התרומות לארגון קשר מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, מלכ"ר 58-02351-25

תרומה חודשית

 

מהיום גם אתם יכולים להעביר תרומה חודשית לארגון קשר בצורה מאובטחת ודיסקרטית. ארגון קשר מאפשר לתרום חודשית דרך אתר האינטרנט, בטופס מאובטח בתקן PCI הבינלאומי, בשיחה אישית בטלפון, דרך דואר ישראל, בהעברה בנקאית או בשיתוף אתר ישראל תורמת המכיר בתרומה לצרכי מס בארצות הברית, קנדה ואנגליה.